Nordique Design
-
Skænk Sideboard Nordique Design Latina Massiv Egetræ Espressobrun 160x45x79 Cm
-
Skænk Sideboard Nordique Design Oliveto Massivt Egetræ Metal H73 B200 D47 Cm Natur Sort
Den oprindelige pris var: 6.549,00 kr..5.849,00 kr.Den aktuelle pris er: 5.849,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk -
Skænk Sideboard Nordique Design Ponza Egetræ Natur Døre Skuffe Justerbare Hylder Fsc-certificeret
-
Skrivebord Nordique Design Altino Fsc Mix 70 Vildegtræ Metal Arbejdsbord 110×56 Cm
-
Skrivebord Nordique Design Carno Massiv Eg 120ã 60ã 75 Cm Natur
Den oprindelige pris var: 3.359,00 kr..2.999,00 kr.Den aktuelle pris er: 2.999,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk -
Skrivebord Nordique Design Pensacola Egetræ Og Rattan Med Skuffe Og Sort Mdf-overflade 120×60 Cm
-
Skrivebord Nordique Design Pensacola Sort Metalstel Poly-rattan Front H76ã B120ã D60 Cm
-
Skrivebord Nordique Design Siena Sort Egetræ Minimalistisk Kontorbord H75ã B120 Cm
-
Skydedørsskab Nordique Design Siena Sort 125x110x45 Cm
-
Sofabænk Nordique Design Gain Kunstlæder Beige 144×45 5×82 Cm Multifunktionel Med Sorte Metalben
Den oprindelige pris var: 3.479,00 kr..3.119,00 kr.Den aktuelle pris er: 3.119,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk -
Sofabænk Nordique Design Gain Fløjl Stålgrå L144 B45 H82 Cm
Den oprindelige pris var: 3.479,00 kr..3.119,00 kr.Den aktuelle pris er: 3.119,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk -
Sofabænk Nordique Design Gain Sort Kunstlæder H83ã B46ã L144 Cm
Den oprindelige pris var: 3.479,00 kr..3.119,00 kr.Den aktuelle pris er: 3.119,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk -
Sofabænk Nordique Design Ottowa Grå Fløjl Med Harlekinsyning Og Sorte Metalben 160ã 60 Cm
Den oprindelige pris var: 3.279,00 kr..2.939,00 kr.Den aktuelle pris er: 2.939,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk -
Sofabænk Nordique Design Ottowa Mørkegrå Fløjl Pu-læder Metalben H82xd60xl160 Cm
Den oprindelige pris var: 2.189,00 kr..1.959,00 kr.Den aktuelle pris er: 1.959,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk -
Sofabord Stuebord Nordique Design Ponza Skandinavisk Egetræ Fsc Mix 120x60x45 Cm
-
Sofabord Barrali i Natur Egetræ med Rattan Hylde 60×120 cm
-
Sofabord Loungebord Nordique Design Carno Natur Egetræ Oval 130x70x45 Cm
-
Sofabord Loungebord Nordique Design Nola ø90ã H45 Cm Sort Eg
-
Sofabord Loungebord Nordique Design Palma Hvid 120x60x40 Cm Mdf Metal Med Opbevaring Fsc Mix 70
-
Sofabord Nordique Design Altino Stuebord Natur Sort L100xd56 8xh45 Cm
-
Sofabord Nordique Design Arno Naturlig Eg Med Sorte Metalben 130 68 45 Cm
Den oprindelige pris var: 2.369,00 kr..2.099,00 kr.Den aktuelle pris er: 2.099,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk -
Sofabord Nordique Design Barrali Røget Egetræ Med Rattan Hylde H45xb60xl120 Cm
-
Sofabord Nordique Design Cesura Loungebord Natur Sort Egetræ Metal 80x80x45 Cm
-
Sofabord Nordique Design Latina Kaffebord Espresso-eg Med Sorte Metalben 117x71x41 Cm
Den oprindelige pris var: 3.519,00 kr..3.159,00 kr.Den aktuelle pris er: 3.159,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk -
Sofabord Nordique Design Modica Røgede Egetræ Sorte Metalben Push-open Skuffer 120ã 62 Cm
Den oprindelige pris var: 2.579,00 kr..2.309,00 kr.Den aktuelle pris er: 2.309,00 kr.. På Udsalg hos Likehome.dk